O nás

                                          "Jsme největší prodejci nábytku v regionu" 

NÁBYTEK MAHON se specializuje na prodej především bytového nábytku, kuchyní a doplňků již od roku 1998. Sídlo firmy je v městečku Hustopeče nad Bečvou na hranici Olomouckého a Zlínského kraje, přibližně v polovině cesty mezi Hranicemi a Valašským Meziříčím. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout zboží a služby na více než 2300 metrech čtverečních výstavní plochy na dvou prodejních místech:
 
Hustopeče nad Bečvou - obchodní dům nábytku, ve dvou podlažích (1200 m2)
Valašské Meziříčí (budova EFIOS, vedle TESCA) - specializované kuchyňské a interiérové studio (1.patro nad květinářstvím), nová prodejna sedacích souprav, obývacích stěn, dětských pokojů, postelí, ložnic, skříní a bytových doplňků (4.patro -1100 m2
 
Naší předností je především ucelený a široký sortiment bytového nábytku různých stylů a provedení doplněný také o nábytek vhodný do kanceláří a komerčních interiérů. Nezapomínáme ani na bytové doplňky, svítidla a podlahové krytiny.
Chloubou firmy je kuchyňské a interiérové studio, kde mohou zákazníci v příjemném prostředí a za odborné asistence našich projektantů dávat konkrétní podobu svým představám o budoucí kuchyni. Pro inspiraci zde máme vystaveno více než 12 kompletních kuchyní a celou škálu vzorů dvířek, pracovních desek a doplňků. V oblasti kuchyňských elektrospotřebičů se specializujeme pouze na kvalitní značky jako jsou  Siemens, Bosch, Whirlpool, Electrolux, AEG a několik dalších. Naše expozice zahrnuje i vybrané modely spotřebičů uvedených značek, které na místě předvedeme. Samozřejmostí je zpracování grafického návrhu kuchyně a poradenství při realizaci s návazností na ostatní interiér. Výhodou pro zákazníka je montáž kuchyně odborně vyškolenými pracovníky s důrazem na preciznost provedení a doladění všech detailů.
 
Víme, že naši zákazníci u nás nejen kupují nábytek, ale očekávají kompletní a komplexní služby - od předvedení vystaveného nábytku a nabídky možných variant, přes odborné poradenství, případně zpracování grafického návrhu interiéru, až po dopravu nábytku do domu či bytu nebo provedení montáže. Ve vztahu k zákazníkům neděláme rozdíl mezi nákupem za desetitisícové částky nebo "jen" za stokorunu.
 
Prostřednictvím internetového obchodu oslovíme i ty zákazníky, kteří nás nemohou navštívit osobně, ať již z důvodu vzdálenosti nebo prostě jen proto, že dávají přednost nákupu z pohodlí svého domova. Navíc internetový obchod má otevřeno 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.
 
Naší motivací je spokojenost - spokojenost zákazníků se zbožím a službami, které si u nás vyberou.